Pole Dance – Sport czy erotyka ?

  Pole dance to unikalny kurs  tańca i fitnessu, który przy pomocy  ćwiczeń wzmacnia i kształtuje sylwetkę w sposób, który nigdy nie jest nudny. Poprawia sylwetkę, a przy okazji uczy wykonywać efektowne figury i układy.

  Pole dance to  nie tylko korzyści dla ciała. To prosta droga to bycia szczupłą i nowe doświadczenie dla kobiety. Jest  świetną okazją do budowania pewności siebie i poznania nowych przyjaciółek. Zajęcia oparte są na podstawowych figurach, z których komponujemy krótkie choreografie,  skupione  na  tanecznych elementach z kombinacją gimnastycznych ruchów. Na każdej  lekcji zapewniamy świetną zabawę.

  Poniżej przedstawiamy rodzaje zajęć pole dance:

  FITNESS POLE(FP) - Na tych zajęciach skupiamy się na samych spinach i figurach pole dance. Do tego zamęczamy się ćwiczeniami wzmacniającymi wykonywanymi w nietypowy sposób – przy użyciu rury.
  SEXY STRETCH (SS) - Twoim marzeniem jest zrobić szpagat? Założyć nogę na głowę? A może po prostu bez problemu sięgnąć głową do kolan? Nie masz motywacji by rozciągać się w domu? Rób to z nami! Świetna atmosfera, niebanalne ćwiczenia i kobiece ruchy sprawią, że poczujesz się wspaniale i osiągniesz wymarzony cel.
  HIGH HEELS (HH) -  Wyciągnij szpilki z szafy, dołącz do nas na zajęcia high heels i bądź królową obcasów! Umięśnisz łydki, opanujesz zgrabne ruchy i poznasz imprezowe choreografie.
  SEXY CLASS (SC) - Brakuje Ci seksapilu? Nie czujesz się kobieco? Spróbuj zajęć sexy class – nauczymy Cię zmysłowego zrzucania ciuchów, razem wymyślimy choreografię, którą bez obaw pochwalisz się swojemu mężczyźnie w domowym zaciszu…

  Wszystkie zajęcia podzielone są na trzy poziomy:

  - podstawowy

  - średnio zaawansowany

  - zaawansowany

  Więcej o pole dance: fitness-house.pl

  Young pole dance woman

  Powrót do listy
  Przewiń do góry